Köpeklerimiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köpeklerimiz

Köpeklerimiz

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vefakâr Mondi

YazarMesaj
redew1l
Co-Admin
Co-Admin
redew1l

Ruh Hali : Vefakâr Mondi Karizm10

Vefakâr Mondi Empty
MesajKonu: Vefakâr Mondi   Vefakâr Mondi Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 11:37 am

Türkiye'de çok güzel günlerim geçti. Galatasaray'ı seviyorum ve onlara karşı oynayacağımız bir maçla futbolu bırakmak istiyorum".

HARİKA GÜNLERDİ...
İkinci yarı kamp çalışmaları için takımı Köln ile birlikte Antalya'ya gelen Kolombiyalı file bekçisi Aly Faryd Mondragon, Galatasaray'ı unutamadığını ifade etti. Galatasaray formasını 6 yıl giydiğini vurgulayan Mondi, "Çok güzel günlerim geçti. Türkiye'yi ve Galatasaray'ı çok seviyorum" dedi.

TARAFTARLAR
SÜPER
Köln taraftarlarıyla, sarı-kırmızılı taraftarları karşılaştıran Mondragon, "Köln'de ortalama 50 bin taraftara karşı maçlarımızı oynuyoruz. Ama Galatasaraylı taraftarların yeri benim için ayrı" dedi. Mondragon, jübilesini Galatasaray'a karşı oynayacağı bir maçla yapmak istediğini belirtti.

Vefakâr Mondi
1 sayfadaki 1 sayfası