Köpeklerimiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köpeklerimiz

Köpeklerimiz

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İlaç olacağım

YazarMesaj
redew1l
Co-Admin
Co-Admin
redew1l

Ruh Hali : İlaç olacağım Karizm10

İlaç olacağım Empty
MesajKonu: İlaç olacağım   İlaç olacağım Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 11:38 am

Yusuf, Beşiktaşlı olduğuna inanmayanlara imza töreninde çocuklukta çekilmiş fotoğraflarını göstereceğini ifade etti.

Beşiktaş'ın Trabzonspor'a tarihi bir çalım atarak renklerine kattığı Yusuf Şimşek, siyah-beyazlı takımın ligin ilk yarısında büyük sıkıntı yaşadığı final paslarına ilaç olmak için geldiğini söyledi. BJK TV'ye konuşan tecrübeli futbolcu, "Aslında Beşiktaş'ın şampiyonluk yolunda büyük sorunlarının olduğunu düşünmüyorum. Liderle
arasında 6 puan fark var, bu da çok büyük değil. İkinci yarıya iyi bir başlangıç, bizi şampiyonluğa götürecek diye düşünüyorum'' ifadesini kullandı.

İSPATLAYACAĞIM...
Çocukluğundan bu yana Beşiktaşlı olduğunu bir kez daha vurgulayan tecrübeli futbolcu, bunu nasıl ispatlayacağını şöyle açıkladı: "Aklım erdiğinden beri Beşiktaş'ı tuttum, şaka değil. Ama ne zaman profesyonel oldum, o zaman giydiğim formanın takımını tuttum. Beşiktaşlı olduğuma inanmayanlara imza töreninde çocuklukta Beşiktaş forması ile çekilmiş fotoğraflarımı göstererek cevap vereceğim."

DELGADO FARKLI
Delgado ile kendisinin farklı olduğunu da belirten Yusuf şözlerini şöyle tamamladı: "Delgado'yu beğenerek izlerim. Bence takıma büyük katkı sağlıyor. Benim transferim biraz da onun sakatlığına bağlı diye düşünüyorum. Çünkü uzun bir süre geri dönemeyecek futbola. Onun yetenekleri daha farklı, benim yeteneklerim daha farklı. İnşallah bunu ikinci yarıda göstereceğim.''

İlaç olacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sıkıntıya ilaç olmak için geldim"